“Наші люди всюди”: “друзі Садового” хочуть безоплатно орендувати приміщення в центрі Львова

logo


Львівська міськрада розгляне передачу в оренду приміщення на пл. Міцкевича 6/7 ГО “Інститут просвіти”, співзасновники якої є найближчим оточенням чинного міського голови Львова Андрія Садового.

Про це стало відомо з проєкту ухвали Львівської міської ради. 

У пояснювальній записці проєкту зазначається, що Львівська міська рада отримала звернення від ГО “Інститут просвіти” про бажання отримати оренду нежитлових приміщень на безоплатній основі на три роки. Зокрема оренді підлягають нежитлові приміщення під індексами: 14-1, 14-2, 14-3, 14-4, 14-5, 14-6, 14-7, 14-8, 14-9, 14-10, 14-11, 15-5, 15-6, 15-7, 15-8 загальною площею 318,2 м² на пл. А. Міцкевича, 6/7 (5 поверх).

Зазначені приміщення необхідні організації для здійснення статутної діяльності. 

Зокрема, за інформацією видання “Перець” засновниками ГО “Інститут просвіта” є міський голова Андрій Садовий, його теперішній заступник та екснардеп Любомир Зубач, колишні Народні депутати Олег Березюк та Олег Лаврик, ексвіцеспікерка Верховної Ради Оксана Сироїд та медійник Остап Процик. Всі вони є членами “Самопомочі”.

Зазначимо, що за адресою пл. Міцкевича 6/7 розташована міська та обласна організації політичної партії “Самопоміч”.  А громадська організація “Інститут просвіти” на вул. Академіка Андрія Сахарова, 42, яка є власністю ексдепутата від “Самопомічі” Олега Лаврика.

Нагадаємо, у Львові перевірятимуть всі будівельні майданчики на дотримання техніки безпеки.