Наступного року у Львові збудують новий пішохідний міст над залізничною колією

logo


Між вулицями Антона Головатого та Сулими у Львові збудують пішохідний міст над залізничною колією. Відповідне рішення у четвер, 14 грудня, прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.

Як уточнив ZAXID.NET начальник управління інженерного господарства Львівської міськради Олександр Одинець, будівництво моста планують розпочати у 2018 році.

«Це буде пішохідний міст, який сполучить вулиці над залізничною колією. Він створить комфорт для мешканців, щоб вони не перебігали колію. Там поруч розташована школа, садок, великий храм, тому там існує проблема [сполучення]», – сказав Олександр Одинець.

Схема розташування пішохідного моста

Будівництво моста вартуватиме 9,5 млн грн. За словами Одинця, міст почнуть зводити весною-літом 2018 року та планують завершити будівництво до кінця 2018 року. Додамо, що пішохідний міст буде збудований на межі Залізничного та Франківського районів Львова.

Нагадаємо, що раніше Львівська мерія погодила будівництво автомобільного моста на вул. Шевченка – вул. Ковча. Його почнуть будувати у 2018 році та витратять 25-30 млн грн.