Наступного тижня у Львові розпочнуть підготовчі роботи до ремонту вулиці Замарстинівської

logo
170616_nastupnogo_tizhnja_u_lvovi_rozpochnut_pid.jpeg


За інформацією “Львівавтодору”, з наступного тижня на вулиці Замарстинівській розпочнуться підготовчі роботи для проведення капітального ремонту.

Як уточнив в коментарі кореспонденту 032ua речник “Львівавтодору” Олексій Хміль, в рамках підготовчих робіт на вулиці встановлять огорожу та нові спеціальні знаки, а також розпочнеться процес демонтажу контактної мережі електротранспорту.

Нагадаємо, як раніше повідомляло наше видання, в січні цього року турецька фірма “Онур” стала переможцем тендеру на проведення ремонтних робіт на вулиці Замарстинівській. Дозвіл на проведення ремонту на вулиці Замарстинівській “Онур” має отримати вже у п’ятницю, 16-го лютого.

В процесі робіт, фірма-підрядник відремонтує не тільки дорожнє полотно, а ще проведе заміну трамвайних колій та всіх підземних комунікацій. Вартість робіт становить трохи більше 84 мільйонів гривень. 

Додамо, що дорога на вулиці Замарстинівській посіла друге місце у рейтингу найгірших доріг Львова, за версією сайту 032.ua. Ознайомитися із цим рейтингом можна ТУТ.

Читайте також на нашому сайті:

Стоп, наркотик: у Львові патрульні спільно з активістами замальовували наркорекламу на стінах будинків. Відео. 


А поділитися?