Наступного тижня у Львові відбудеться фестиваль короткометражок Wiz-Art

logo
nastupnogo_tizhnja_u_lvovi_vidbudetsja_festival_korotkometrazhok_wiz_art.jpg


Наступного тижня у Львові відбудеться фестиваль короткометражок Wiz-Art

З 4 по 7 серпня у Львові відбудеться 9-й Міжнародний кінофестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. У рамках кінофоруму заплановані покази міжнародного та національного конкурсів, круглі столи, дискусії, позаконкурсні покази, майстер-класи.

До складу журі увійшли кінокритик, редактор розділу «Культура» LB.UA Дар’я Бадьор, німецький режисер Віллі Ганс, польський режисер Гжегож Дембровскій.

У національному конкурсі візьмуть участь такі фільми: «Син» Пилипа Сотниченка, «Чапля» Марії Пономарьової, «Згущьогка» Катерини Горностай, «Без тебе» Нарімана Алієва, «Чоловіча робота» Марини Степанської, «Чорногора» Тараса Дроня, «Мотлох» Тетяни Симон, «Кров» Валерії Сочівець.

«Мені здається, що короткометражки – це та сфера, де загальна картина образів і тем сучасних українських фільмів не може сформуватися, бо вони всі абсолютно різні. Багато з них знімаються на власні гроші режисерів і не залежать від примх держави. Не беруся судити поки що про іноземні фільми (на ОМКФ – 2016 їх не було), але в українському короткому метрі радує спроба жанрового розмаїття: хтось робить комедії, хтось – кримінальні драми, хтось ще щось.

Радує і просто прихід до розуміння того, що короткий метр – це місце, де ти не просто звітуєш перед майстром або відробляєш навички перед переходом в повний метр, а де можеш дуже чітко і лаконічно втілити свою ідею. Є ідея розгубленого пострадянського покоління – знімаєш «24» (реж. Станіслав Битюцький), є ідея відчуття дому – знімаєш «Дім» (реж. Ірина Цілик)», – розповіла Cultprostir Дар’я Бадьор.

З повною програмою фестивалю можна ознайомитися на офіційному сайті «Wiz-Art – 2016».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...