Наталія Болюх стала фіналісткою конкурсу краси “Міс Україна-Всесвіт”

logo


“Міс Львів 2018” Наталія Болюх стала фіналісткою конкурсу краси “Міс Україна-Всесвіт 2018”.

Міс Львів – це єдиний на сьогодні ліцензований конкурс краси в нашому місті, його історія сягає вже близько 20-ти років. Щороку “Міс Львів” відвідує понад 1000 глядачів, а ще близько 750 000 глядачів збирає біля екранів телетрансляція церемонії визначення переможниці. Цього року конкурс краси відбувся 21 червня на сцені Львівської Опери, де 14 красунь боролись за головну корону міста.

Двадцятитрирічна львів’янка Наталія Болюх отримала титул Міс Львів 2018, яка цього річ представить місто Львів на фіналі ХІІ конкурсу краси “Міс Україна-Всесвіт 2018”. Гранд-шоу конкурсу відбудеться 14 серпня у розкішній залі BallRoom, одного з найкращих в Україні п’ятизіркових готелів Fairmont Grand Hotel Kyiv, де зберуться красиві й чарівні учасниці конкурсу. Переможниця отримає престижний титул та можливість представити Україну на міжнародному конкурсі краси “Міс Всесвіт 2018”.

Вісімнадцять учасниць готуються до феєричного фіналу, а також насолоджуються комфортним проживанням в одному з кращих готелів Києва – Fairmont Grand Hotel. Найкрасивіша львів’янка Наталія Болюх: дружелюбна та комунікабельна, активна й цілеспрямована. Красуня навчалась на економіста у львівській Академії друкарства, проте вирішила пов’язати своє життя з модою та стилем, а тому здобуває освіту дизайнера. Наталія переконана, що у краси немає кордонів.

“Приготування до конкурсу проходить дуже насичено: репетиції тривають 6-8 годин, а ще фотосесії та зйомки. Звісно, це виснажує, але бажання гідно представити рідний Львів, мотивує докладати максимум зусиль. Надіюся на вашу підтримку у голосуванні, що  проходить на сайті Jetsetter.ua” – говорить Наталія Болюх.

Конкурс краси “Міс Львів” – унікальний проект, який за багаторічну історію свого існування став гордістю і надбанням нашого міста. Головний конкурс краси став візитною карткою Львова, професійним трампліном для реалізації амбітних планів його учасниць, місцем зустрічі культурної, ділової та політичної еліти Львівщини, яскравим та найочікуванішим телевізійним шоу для мешканців нашого регіону.

“Я вважаю великим досягненням моєї команди і нашого міста те, що львів’янки стали здобувати заслужені призові місця на національних і міжнародних конкурсах краси. “Міс Львів” Андріана Хасаншін була коронована як “Міс Україна” і вперше за історію України, львів’янка представляла нашу країну на найпрестижнішому світовому конкурсі краси “MissWorld” у Лондоні. Ще одна львів’янка Анна Андрес здобула титул “Міс Всесвіт”, впевнена, що наша “Міс Львів 2018” Наталія Болюх теж зможе гідно представити наше місто і посісти почесне місце у фіналі “Міс Україна-Всесвіт”, буду особисто вболівати за неї у Києві і запрошую всіх приєднатись” – зазначила власниця конкурсу краси “Міс Львів” Валерія Никифорець.