Наталія Бунда зізналася, де живе і кавує у Львові

logo


Директор Департаменту розвитку Львівської міської ради, лучанка Наталія Бунда зізналася, що незаміжня і живе у Львові в орендованому помешканні «за межами центру».

«Я незаміжня. Орендую помешкання за межами центру. Коли працювала у Луцьку, теж орендувала квартиру», – розповіла Наталія Бунда в інтерв’ю газеті »Львівський замок».

Окрім того, чиновниця розповіла, що вона – затята кавоманка.

«Подобається, що у Львові багато кав’ярень. В яку би не пішла, щось у ній цікаве і нове для мене. Серед улюблених — «Світ кави», «Вірменка». У «Вірменці» вперше спробувала каву за турецьким рецептом — напій варять у турці на піску»

«Серед львівських десертів до кави виокремлю сирник та штрудель», – додала Наталія Бунда.

«У Луцьку теж була затятою кавоманкою», – зізналася вона.

«У Луцьку люблю кавувати у «Золотому дукаті». Кав’ярня — у середньовічних підвалах, старовинний інтер’єр надихає» – розповіла чиновниця.

Нагадаємо, Наталія Будна має намір реалізувати у Львові міжнародний туристично-культурний проект “Шляхами Гедиміновичів”.

Також нагадаємо, Наталія Бунда працює у Львові керівником департаменту розвитку Львівської міськради. У цей підрозділ входять три управління — культури, туризму, інформаційних технологій. А також три комунальні підприємства — Центр розвитку туризму, Центр інформаційних технологій, Агенція підготовки подій.

На новій посаді Бунду представили 1 лютого.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію