Навчальні заклади Дрогобицької територіальної громади на карантин не закриватимуть

logo


На Львівщині фіксують чималі показники гострих респіраторних захворювань. Впродовж останніхкількох тижнів зростання кількості недужих тримається на сталих високих показниках і на Дрогобиччині.

Так, за словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби – під кінець минулого тижня ГРВІ та грип діагностували в 320 недужих. Із них 105 випадків захворювання серед осіб віком 60+, а 87 недужих виявлено серед дітей дошкільного та шкільного віку 5-14 рр. Однак, така картина захворюваності не є повною, оскільки не всі недужі звертаються за медичною допомогою і проходятьобстеження.

Як розповіли у відділі освіти ДМР – навчальні заклади громади щоденно моніторять показники щодо захворюваності дітей через ГРВІ та грип. У випадку відсутності більше 20% дітей має бути ухвалине рішення про перехід на віддалене навчання терміном від 7 до 10 днів.

У відділі освіти Дрогобича зазначають, наразі, у жодному навчальному закладі Дрогобицької територіальної громади практично ніде не перевищені показники по захворюваності дітей. Є окремі класи, де добавляється 1-2недужих, натомість виходять на навчання ті діти, які уже перехворіли. У двох школах територіальної громади є по одному-два класи, де показники захворюваності практично на межі. Тож є рекомендація відділу освіти цим класам перейти на кілька днів на дистанційну форму навчання, щоб розірвати ланцюг захворюваності серед учнів.

Аналогічна ситуація із садками міста. Наразі, в жодній дошкільній установі не перевищений поріг захворюваності серед дітей.

Додамо, у цьогорічному епідсезоніциркулює грип типу А. Серед його ускладнень, які найчастіше виявляють у хворих: важкі пневмонії, висока температура тіла, яку не вдається збити жодними медикаментами та носові кровотечі. Особливо це стосується дітей. За твердженнями медиків міста – усім недужим із першими ознаками захворюваності: ломотою в тілі, підвищеною температурою, головними болями та іншими – слід звертатись за допомогою до сімейних лікарів та не займатися самолікуванням.

Читатидалі

Tuesday January 23rd, 2024

Третина отримувачів ваучерів на Львівщині вчилася на психологів

Tuesday January 16th, 2024

У Шклівській школі завершився ремонт укриття

Wednesday January 10th, 2024

Учениці Червоноградського ліцею Анна Горська та Софія Рубаха – призери обласного етапу конкурсів з української мови.

Thursday January4th, 2024

100 найкращих педагогів Львова отримали по 25 тисяч гривень

Wednesday January 3rd, 2024

Від мешканців Сихова вже надійшло близько 50 заявок на компенсацію за пошкоджене майно після ракетного обстрілу

Wednesday December 20th, 2023

У Варяжі на фасаді будівлі школи було відкрито меморіальну дошку в пам’ять про загиблого Героя України Дмитра Желіска

Wednesday December 20th,2023

У Дрогобичі міський голова відзначив подяками учнів Ліцею № 4 за підтримку та допомогу українським захисникам

Friday December 15th, 2023

Школярі Дрогобицької територіальної громади з 25 грудня підуть на зимові канікули

Sunday December 10th, 2023

Без жодної помилки 77-річна львів’янка написала Радіодиктант національної єдності

Wednesday December 6th, 2023

НаЯворівщині завершилися учнівські олімпіади: результати