«Навіть в Білорусі усвідомлюють небезпеку з боку Росії», – Львівський безпековий форум

logo
154137_navit_v_bilorusi_usvidomljujut_nebezpeku_.jpeg


Під час Львівського Безпекового Форуму тіньовий міністр національної безпеки Канади Джеймс Безан висловив думку, що настав час проголосити те, що відбувається в Україні – війною. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Дуже складно зрозуміти, чому те, що відбувається в Україні, не називається війною. Госпіталі переповнені, солдати перебувають у невизначеному статусі. Але якщо постійно говорити про гібридну війну, то Путін не просто гравець у шахи. Настав момент, коли треба встати і проголосити свою позицію про те, що це – війна», – вважає політик.

Головною темою форуму є новий безпековий порядок у світі. Фахівці та експерти з США, Канади, Європи та України обговорили те, як вони бачать нинішній конфлікт із Росією.

«Сьогодні навіть Лукашенко усвідомлює російську загрозу. Простий приклад – у нас навіть георгіївські стрічки зникли після вторгнення Росії в Донбас. Але у випадку Росії ми маємо справу не лише з війною, але й з цивілізаційним конфліктом. Треба відповідати на всіх рівнях, де є загроза – не обмежуватись лише військовим. Церква, ідеологія – тут теж Росія веде війну», – вважає Віталій Римашевскі, співголова білоруської християнсько-демократичної партії.

Нагадаємо, що 30 листопада та 1 грудня у Центрі Шептицького відбувається Lviv Security Forum. Під час нього світові експерти та політики шукатимуть відповіді на питання: як припинити заохочення агресора, хто має брати участь в переговорах із врегулювання конфлікту, чи торгівля з агресором легітимізує дії агресора і чи санкції є достатнім по собі інструментом стримування військової агресії.


А поділитися?Вам має сподобатись...