Навколо аптеки на площі Міцкевича нарешті прибрали паркан, – ФОТО

logo
215125_navkolo_apteki_na_plowi_mickevicha_naresh.jpeg


Нагадаємо, у травні цього року стало відомо, що “Аптеку на Марійській площі”, яка існувала у колишньому Будинку Шпрехера, хоче виселити власник – НАК “Надра України”. Коли закінчився договір оренди, власник не захотів продовжувати його на наявних умовах, тоді ж в аптеці відімкнули світло. 

Після кількох місяців роботи при світлі ліхтариків, фармацевти зневірились та почали готуватись до переселення на вулицю Зелену, 115 б. 

Публічний розголос та небайдужість львів’ян посприяли тому, що Львівська міська рада вирішила втрутитися у ситуацію й налагодити діалог між сторонами конфлікту.

Так, станом на 5 вересня відновили подачу електроенергії до приміщення аптеки, а сьогодні прибрали огородження.

Як розповіла кореспонденту 032.ua працівниця аптеки, до кінця тижня власник приміщення має підготувати варіант договору, який би всіх влаштовував. При цьому, існує ймовірність, що міська рада буде доплачувати частину суми за оренду.

Разом із тим, приміщення аптеки на Зеленій уже повністю укомплектоване й готове до роботи. Тож, у разі позитивного для фармацевтів рішення, там відкриють новий філіал аптеки.

Додамо, що приміщення “Аптеки на Марійській площі” унікальне як за інтер’єром, так і за історією. Всередині можна знайти елементи модернізованого неоампіру та необідермаєру, цікаві балконні перила зі скульптурами, шафки з левами та совами, дерев’яні меблі. Свого часу у цій аптеці відкрили перший у Львові рецептурний відділ.


А поділитися?