Назвали дві версії смертельної аварії літака під Львовом

logo


Слідство розглядає дві основні версії авірійної посадки літака Ан12 під Львовом. У катастрофі загинули п’ятеро осіб, яких насмерть задавило вантажем.

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавринюк розповів, що наразі слідтво ще з’ясовує усі обставини інциденту.

Основне: Під Львовом впав вантажний військовий літак: є загиблі – деталі і фото

Розглядається дві версії події: скінчилося пальне та помилка пілота. Літак проходив не на візуальний прохід, а на інструментальний. Те, що під Львовом був сильний туман – воно не впливає,– наголосив він.

Що відомо про аварію літака Ан12 під Львовом?Вранці 4 жовтня у селищі Жирівка поблизу Львова здійснив жорстку аварійну посадку вантажний літак Ан12. На його борту перебували 7 членів екіпажу та один супроводжуючий пасажир. Жертвами аварії стали п’ять осіб, ще твоє отримали поранення. Рятувальники, що прибули на місце трагедії, мусіли за допомогою спецтехніки діставати з салону загиблих та постраждалих.

До теми: Смертельна аварія літака Ан12 під Львовом: фото, відео

Водночас, мер Львова Андрій Садовий розповів, що людей у літаку задавило вантажем. У них не було шансів вижити.

Кабіна повністю зрізана, все порозкидувано. Вантаж, який був у літаку, задавив людей, які там перебували. Тому шансів ще когось знайти… Це дуже складно. Кажуть про 8 членів екіпажу. Трьох фактично врятували. По інших поки що ніякої позитивної інформації нема. Але багато фрагментів тіл розкидано біля самого літака,– сказав Садовий.

Місце аварії літака Ан12 під Львовом

За словами мера, літак не мав сідати і дозаправлятися у Львові. Тому, важко зрозуміти, чому виникла уся надвичайна ситуація з повітряним судном.

“Літак попросив екстрену можливість дозаправитися, і просто недотягнув до злітно-посадкової смуги кілька кілометрів. Тут поблизу житлові будинки, тож якби він впав туди – була би катастрофа”, – додав Садовий.

Що відомо про літак Ан12?Він належить авіакомпанії “Україна-Аероальянс”. Судно експлуатується вже 51 рік. Він летів з іспанського Віго до турецького Стамбулу. Не виключено, що Ан12 міг перевозити контрабандний товар. У 2014 році борт вже потрапляв у скандал, пов’язаний із контрабандою.