Не гальмуй, припаркуй: де у Львові можна легально припаркувати свій автомобіль

logo


Скільки коштує паркування у Львові 

Найдорожчими для водіїв є закриті зони паркування, які розташовані на вул. Валовій, Лесі Українки, Театральній, Високий та Низький Замок. Година паркування для власників автівок тут коштує 20 гривень. 

В першій зоні за годину паркування необхідно сплатити а в другій – всього 5 грн/год. Зазначимо також і те, що в нічний час доби запаркувати автомобіль в другій зоні автомобілісти можуть абсолютно безкоштовно. 

До слова, платити за паркування потрібно лише у будні дні та робочі години ( з 08:00 до 19:00). У суботу та неділю, в період нічного часу доби,  а також у святкові дні, паркування у Львові є безкоштовним. 

Крім того, мешканець нашого міста може оформити у “Львівавтодорі” “Картку львів’янина” та сплачувати всього 25% ціни за паркування. Тобто, в закритій зоні паркування водій заплатить лише 5 грн, в першій – 3 грн. Втім, пільги не поширюються на другу зону паркування, яка розташована на периферії міста.

Читайте також: Наскільки реально припаркувати свій автомобіль у центрі Львова на парковці, – ЕКСПЕРИМЕНТ 032.

Як здійснювати оплату за паркування

На території спеціально облаштованих майданчиків на вул. Валовій, Вірменській, Театральній, Лесі Українки та Низький Замок, водій може оплатити в касах, які розташовуються на в’їзді/виїзді з парковки. За стоянку автомобіля можна платити готівкою, або ж банківською карткою та “Карткою львів’янина”, яка працює аналогічно до банківської картки.

На майданчиках, відведених для паркування в межах проїзних частин вулиць першої зони, водії можуть оплатити парковку через паркувальні автомати  На таких майданчиках передбачено можливість оплати за допомогою мобільного додатку «Приват 24».

Чи є у Львові абонементи на паркування?

З 16-го жовтня у Львові для водіїв запровадили місячні абонементи на паркуваня, які діють як в першій, так і в другій зонах.