Не врятували: помер волонтер зі Львова, задля порятунку якого відомі українці виставили на аукціон прапор

logo
163319_ne_vrjatuvali_pomer_volonter_zi_lvova_zad.jpeg


24-річний львів`янин, волонтер Громадського формування «Народна Самооборона» Андрій Бойко, якого намагалися врятувати тисячі людей, відійшов у вічність. Про це у соцмережах повідомили його друзі.

Андрій допомагав бійцям АТО та учасникам Революції гідності. Навіть частину грошей, які люди зібрали на його лікування, хлопець передав маленькому пацієнту онколікарні.

Йому медики поставили жахливий діагноз – неходжкінська лімфома. Іншиим словами – рак лімфатичної системи. Він потребував тривалого та дороговартісного лікування в Польщі. Хлопцю потрібно було пройти вісім курсів хіміотерапії, один із яких коштував приблизно 57 000 гривень.

Друзі хлопця організували аукціон, на який виставили особливий лот – Державний прапор України із автографами відомих людей. Ініціював такий збір підписів відомий волонтер та учасник АТО Роман Чорнобай. Підписи зібрали в Києві, під час Євробачення, за один день. Усі артисти знали, для чого та для кого роблять цю справу. На прапорі автографи залишили Руслана, Джамала, Тимур Мірошниченко, Олександр Скічко, ONUKA та інші виконавці.

Однак дива не сталося і сьогодні, 11 січня, Андрія не стало.


А поділитися?Вам має сподобатись...