Не встигли встановити: у Червонограді хулігани пошкодили новорічну ялинку міста

logo
157713_ne_vstigli_vstanoviti_u_chervonogradi_hul.jpeg


Сьогодні, 14 грудня, група невідомих осіб пошкодила головну ялинку Червонограда, що у Львівській області. Зловмисники обламали гілки та вкрали частину гірлянд. Про це повідомляє у соцмережі «Нео радіо».

Інцидент стався вночі. Пошкодження виявили працівники комунального підприємства, які вже два тижні монтують та прикрашають головну ялинку міста. Окрім поламаних гілок дерева, недорахувалися декілька десятків прикрас. Також були зірвані гірлянди та прикраси.

Своэю чергою заступник мера Дмитро Балко повідомив, що правоохоронці можуть знайти правопорушників. Наразі вони вивчають відеозаписи із камер спостереження.

За його словами, на центральній площі відсутня охорона. Тому він звернувся до патрульних, аби вони ретельніше спостерігали за лісовою красунею.

Зазначимо, що місто отримало дерево абсолютно безкоштовно. Однак на встановлення та купівлю прикрас із міського бюджету було витрачено майже 25 тис гривень. У пошуках підходящих гілок комунальники обійшли три гектари самосіву у Соснівському лісництві. Тепер необхідно все розпочинати з початку.

Відкриття ялинки заплановане на День святого Миколая – 19 грудня.


А поділитися?