Немчінов: Перспективні плани тергромад трьох областей затвердять на найближчих засіданнях КМУ

logo


Кабінет міністрів затвердить перспективні плани формування територіальних громад ще трьох областей на одному з найближчих засідань.

Про це сказав міністр КМУ Олег Немчінов у коментарі Укрінформу.

“У нас залишаються неухваленими перспективні плани трьох областей – Запорізька, Львівська та Одеська області. Я думаю, що на одному з найближчих засідань уряду ми ухвалимо ці плани, які вносяться відповідно до чинного законодавства профільним міністерством за погодженням із профільним комітетом ( Комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – ред.)”, – сказав Немчінов

Він додав, що процес відбувається планово і зауважив дуже дивно прозвучала заява одного з народних депутатів від Львова Ярослава Рущишина на засіданні уряду про те, що нібито відбуваються якісь кулуарні наради чи кулуарні процеси навколо перспективного плану Львівської області.

Читайте також: Уряд схвалив перспективні плани формування тергромад ще чотирьох областей

“План ( Львівщини – ред) внесений обласною державною адміністрацією і знаходиться зараз, на скільки я знаю, на розгляді у профільному міністерстві”, – сказав урядовець.

Він наголосив, що формування перспективних планів здійснюється виключно на основі чинного законодавства і конфігурація перспективних громад повинна враховувати інтереси не тільки великих міст, але й малих. За його словами, необхідно одночасно формувати правильно перспективний план і в той же час зберегти історію великих міських поселень та їхню систему соціального забезпечення, освіти, охорони здоров’я.

Раніше на засіданні уряду Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що в Україні ще не затверджені перспективні плани формування територіальних громад трьох областей – Львівської, Одеської і Запорізької області.