Неповнолітня львів’янка втекла від батьків у Чорнобильську зону (ФОТО)

logo


Ілюстрація: ФБ/Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація

image

Дівчинку виявили з групою сталкерів

Зниклу неповнолітню дівчину зі Львова виявили у Чорнобильській зоні.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляється на сторінці Пошуково-Рятувальної Волонтерської Асоціації у ФБ.

«Знайдена жива. Затримана працівниками поліції у Чорнобильській зоні.

Залізничним відділом поліції ГУНП у Львівській області розшукується безвісті зникла неповнолітня Сидорова Аміра Олександрівна, 2004 р.н», – повідомляється на сторінці Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація у ФБ.

Як пише Поліція Київської області у ФБ, поліцейські зони ЧАЕС виявили групу неповнолітніх сталкерів, серед них – безвісти зникла львів’янка. Поліцейські зони відчуження під час патрулювання у місті Прип’ять виявили групу незаконних туристів: двоє дорослих та п’ятеро неповнолітніх. У цій компанії знаходилась й дівчина, яка 10 жовтня зникла у Львові. Порушники, жителі різних куточків України, незаконно проникли до зони відчуження минаючи контрольно-пропускні пункти. Всі вони пояснили, що приїхали до ЧАЕС задля екстремального відпочинку.

Неповнолітню львів’янку поліція зони ЧАЕС передала ініціаторам розшуку. Мандрівниця жертвою злочинних посягань не стала. Відносно усіє компанії – двох дорослих та п’ятьох 16-річних, поліцейські склали протоколи за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальний штраф, що їм загрожує 510 грн. Матеріали адміністративних справ направлені до суду для прийняття рішення.

Як повідомлялося, Залізничним відділом поліції ГУНП у Львівській області розшукується безвісті зникла неповнолітня Сидорова Аміра Олександрівна, 2004 р.н., мешканка м. Львова, вул. Любінська, яка 10.10.2020 близько 10:00 год. вийшла з квартири своєї бабці, що на вул. А. Головатого у м. Львові та на даний час її місцезнаходження невідоме.

Прикмети: на вигляд 16 років, повної тілобудови, ріст 154 см, волосся темне, стрижка каре, очі світлі, в носі пірсинг (підкова).

✅ Знайдена жива!Затримана працівниками поліції🚓 у Чорнобильській зоні!Дякуємо всім за репости!📢 Просимо…

Опубліковано Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація Середа, 14 жовтня 2020 р.

16.19.2020 Жінку знайдено, всім дякуємо Залізничним відділом поліції ГУНП у Львівській області розшукується безвісті…

Опубліковано Igor Zinkevych Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Поліцейські зони ЧАЕС виявили групу неповнолітніх сталкерів, серед них – безвісти зникла львів’янкаПоліцейські зони…

Опубліковано Поліція Київської області Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.


Фото: НПУ

Коментарі

Позначки: неповнолітня, пошук, Чорнобильська зона