Невідомі перекрили трасу Львів-Варшава, протестуючи проти “геноциду поляків”

logo


На фоні обстрілу генерального консульства Польщі в Луцьку група невідомих, які назвали себе активістами “польської громади”, перекрили трасу Львів-Варшава.

Як повідомляється в співтоваристві “Польський Львів” у Facebook, причиною протесту став “геноцид” поляків, який нібито має місце на території України.

Як видно на опублікованих відео, люди перекрили рух транспорту, викликавши тим самим невдоволення водіїв.

У той же час більшість з них приховує свої обліччя і уникає зйомки, а прохання прочитати, що по-польськи написано на їх банерах, вони не змогли.

Крім того, за словами однієї з учасниць акції, насправді вона протестує проти “геноциду українського народу”.

При цьому варто також зазначити, що співтовариство, яке опублікувало відео акції протесту, було створено тільки в середу, 29 березня, і має на даний час всього п’ять учасників.

Відео з мітингом опубліковано також і на сервісі YouTube. Там спеціально для нього було створено канал “Інформаційне опір”, що може свідчити про некоректний переклад з російської “Информационное сопротивление”.

Таким чином користувач, який стоїть за його створенням, явно намагався видати себе за відомий в Україні проект Дмитра Тимчука.

Втім, пізніше канал було перейменовано в “Новини тижня”, проте помилка при перекладі назви ролика Польські громада Львівщини перекрила трасу Львів-Варшава так і залишилася.

У світлі вищевикладеного можна зробити висновок про штучно створений інформаційний привід, який, ймовірно, не випадково з’явився відразу після теракту в Луцьку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ніч на середу 29 березня у Луцьку прогримів вибух у генеральному консульстві Польщі.

За словами правоохоронців, на місці обстрілу будівлі були виявлені частини ручного протитанкового гранатомета РПГ-22.

НВ