Ніякого скандалу не було. Перевірку перенесено на два дні — Савельєв

logo
153358_nijakogo_skandalu_ne_bulo_perevirku_peren.jpeg


1386066Сьогодні прес-служба Львівської міськради повідомила, що начебто  комісію із трьох інспекторів газета “Ратуша” не допустила до перевірки своєї фінансової документації. Цю ситуацію Форпосту прокоментував головний редактор видання Микола Савельєв.

“Прийшли до нас сьогодні троє чоловік, сказали, що хочуть почати перевірку. Я їм показав документи. Показав, що бухгалтер знаходиться на навчанні, а касир —  на лікарняному. Лікарняний у неї закінчуєтся в середу. Тому я сказав, що прийдіть у середу, бо у неї уся документація, і зможете перевірити. Вони погодились, ніхто не скандалив, вони нормально пішли. Потім з’явилась ця публікація на сайті міськради.

Вийшла дуже смішна ситуація, як на мене. Перший раз ми зустрілися з одним із інспекторів паном Дроздовим в п’ятницю. Він сказав, що прийде перевірка, і я відповів, що все нормально, але в мене бухгалтер на навчанні, а касир хворий. Я попередив, що касир у середу вийде і пан Дроздов погодився. І сьогодні зранку дзвонить, що ми до вас прийдем. Я перепитав чому, адже ми домовились на іший день. Але таки прийшли.

Раніше, ми написали листа в міськраду, де додали довідку про навчання бухгалтера.Зробили копії цих документів Дроздову, як він попросив. Троє чоловік прийшли і ми їм нормально сказали те саме, що їм краще перевірити документацію у бухгалтера. Ніяких скандалів не було, вони пішли. І навіть не питали чи ми їх допускаєм до перевірки чи ні. Потім я спитав у Дроздова – хто ж не допускав його до перевірки. Той відповів, що такого як там написано він не казав. Я запросив їх на перевірку у середу. До того ж, така перевірка триває не один день, а 3 тижні. Кілька днів нічого не змінять. Це в ЛМР якусь інформаційну війну влаштували” – пояснює головний редактор комунальної газети “Ратуша”.

Нагадаємо, 24 листопада, редактор газети “Ратуша” Микола Савельєв прийшов на засідання виконавчого комітету, аби отримати відповідь на запитання, чому, незважаючи на те, що бюджетна депутатська комісія проголосувала за зміни до міського бюджету м. Львова на 2017 рік, передбачивши кошти для працівників редакції, у прийнятому бюджеті так і не знайшлося 171 тисяч гривень на зарплати журналістам.

Виконавчий комітет вирішив перенести питання збільшення посадових окладів працівникам комунальної газети «Ратуша» на наступне засідання. Окрім того, було прийнято рішення провести аудит «Ратуші».


А поділитися?Вам має сподобатись...