Німецько-українська конференція з міського розвитку стартувала у Львові вдруге

logo
154369_nimecko_ukrajinska_konferencija_z_miskogo.jpeg


13:00 1 грудня 2017 р.

Представники всіх рівнів урядування Німеччини та України й громадянського суспільства, науки та бізнесу обговорюють у Львові актуальні міжнародні тренди у сфері інтегрованого міського розвитку.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 1 грудня: «Сьогодні у Львові розпочала роботу друга німецько-українська конференція з міського розвитку Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та реакторної безпеки Німеччини («BMUB») та міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). У межах конференції представники всіх рівнів урядування Німеччини та України, а також громадянського суспільства, науки та бізнесу обговорюють актуальні міжнародні тренди у сфері інтегрованого міського розвитку».

«Учасники конференції «Міста, комфортні для життя» обмінюються досвідом та знаннями щодо методів, інструментів та програм розвитку міст в Україні та Німеччині з точки зору інтегрованого міського розвитку, згідно принципів Лейпцизької хартії. Метою заходу є налагодження взаємодії суб’єктів сталого міського розвитку – муніципалітетів, неурядових організацій, бізнесу в Україні між собою, а також із німецькими містами та організаціями», – поінформували також в облдержадміністрації.

Державний секретар Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та реакторної безпеки Німеччини («BMUB») Ґюнтер Адлер наголосив: «Дуже важливо, що участь у конференції беруть не тільки представники влади, але й громадянського суспільства».

«Під загальним гаслом «Міста, комфортні для життя» проведуть лекції та тематичні арени, присвячені темам екологічної безпеки, партисипації (громадської участі) та креативності у контексті міського розвитку. Також відбудеться презентація та офіційний старт діяльності німецько-української мережі міст. Окрім того, на завершення конференції відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Лейпцизька премія комфортних для життя міст України», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?