Новий фонтан біля Оперного театру намагалися пошкодити

logo


Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, обслуговуючий персонал фонтану біля Оперного театру зафіксував розлиття технічного масла на верхній поверхні фонтану. Масло просочилось у середину технічного приміщення, однак встановлені фільтри його виловили.

За фактом розлиття масла на частині площі фонтану буде скеровано звернення в поліцію.

«Розлиття технічного масла на верхній поверхні нового фонтану біля Оперного театру розцінюємо як спробу пошкодити фонтан. Масло було розлито так, що воно просочилося в середину. Однак завдяки спеціально встановленим фільтрам його виловили, і воно не пошкодило обладнання, розташоване в технічному приміщенні (під землею)», — розповів Андрій Зозуля, голова Галицької РА.

За цим фактом — спроба пошкодити новий фонтан, буде скеровано лист у поліцію, а також буде посилено охорону площі і фонтану.

Музично-світловий фонтан біля Оперного театру у Львові

Музично-світловий фонтан біля Оперного театру у Львові

Нагадаємо, з 22 жовтня у площі перед Львівським оперним театром запрацював новий сухий фонтан. За фінансової підтримки благодійного фонду «Сокар Благо» вдалося реалізувати проект київських архітекторів, який запропонував нове концептуальне перевтілення всього простору біля Оперного театру. Роботи з облаштування всього простору ще тривають.

Коли їх завершать, обриси площі будуть нагадувати силует скрипки, гриф якої примикає до Оперного театру. Відтворення струн скрипки через декоративне освітлення азбукою Морзе з RGB LED підсвічуванням, яке читається як «Львів місто можливостей; Львів відкритий для світу; Львів місто кохання; Львів місто вільних людей.

Натомість струмені нового фонтану синхронізовано працюватимуть з музикою. Наразі звучатимуть класичні твори, а на Різдво планують записати колядки.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.