Новий міст за 11 мільйонів: Червоноград завершує довгобуди

logo


image

Новий міст за 11 мільйонів: Червоноград завершує довгобуди. Депутати Червоноградської міської ради, спільно з міськими посадовцями, ініціювали зустріч з виконавцем робіт з будівництва моста через річку Західний Буг.

Засідання ініціювали, аби встановити нові строки завершення робіт. Зокрема, на порядку денному такі питання: чи будуть завершені роботи у цьому році? І чи не зміниться кошторисна вартість об’єкта?

Згідно проекту, це має бути нерухомий міст із бетонним покриттям, перилами, загородженням та облаштованим благоустроєм.

Крім того, позачергова сесія Червоноградської міської ради відбудеться і 24 лютого. Тоді, на порядок денний буде винесено й фінансові питання. Йтиметься про виділення 3,9 мільйона гривень на будівництво переправи.

В компанії-підряднику ТзОВ “Агрошляхбудсервіс-Стрий” уже заявили, що роботи мають бути повністю завершені у 2022 році, однак конкретної дати не було озвучено.

Як розповів кореспонденту «Червоноград24» начальник відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради Петро Павлюк, на ремонт нового моста вже виділено 7,6 мільйонів гривень, з них 1,2 мільйона освоєно ТзОВ “Агрошляхбудсервіс-Стрий”.

Нагадаємо, новий міст через Західний Буг – один з Червоноградських довгобудів.