Новим головою Дрогобицької РДА став 62-річний медик

logo


Президент України Петро Порошенко затвердив на посаді нового голову Дрогобицької райдержадміністрації. Ним став медик, колишній начальник управління охорони здоров’я Дрогобицької міськради Андрій Шевкенич.

Як йдеться у розпорядженні Петра Порошенка від 15 серпня, Андрій Шевкенич працюватиме на посаді голови Дрогобицької РДА з найближчого понеділка, 20 серпня.

62-річний Андрій Шевкенич – уродженець Дрогобича. Раніше працював начальником управління охорони здоров’я Дрогобицької міськради, однак пішов з цієї посади у жовтні 2016 року. До того він був директором Дрогобицького онкодиспансеру. Останнє місце роботи – на посаді директора ТзОВ «Оздоровчо-профілактичний комплекс “Планета здоров’я”».

Андрій Шевкенич також є членом Блоку Петра Порошенка «Солідарність» і на місцевих виборах 2015 року став депутатом Дрогобицької міської ради від цієї політсили.

За 2017 рік він задекларував 105 тис. грн зарплати та майже 22 тис. грн пенсії. Також Андрій Шевкенич володіє житловим будинком площею 75 м2, гаражем, трьома підсобними приміщеннями та двома ділянками у Дрогобичі. У його дружини також є квартира площею 22 м2 у Дрогобичі. Ані автомобілів, ані грошових заощаджень чи кредитів він не задекларував.

Попереднім головою Дрогобицької РДА впродовж двох років був Володимир Шутко, який у квітні цього року подав у відставку через стан здоров’я.