Новобудови Львова: ціни на житло впали до мінімуму

logo


Тим, хто роздумує над купівлею житла в новобудовах Львова, прийшов час діяти. Середня вартість м² на первинному ринку впала майже до мінімальної відмітки.

Вперше за 2017 рік середня вартість квадратного метра у львівських новобудовах впала майже до мінімуму.

“Вивчивши всі новобудови м. Львів і актуальні ціни на квартири у травні 2017, ми вирахували середній показник – 16 000 грн/кв. м. Це порівняно з періодом липень-серпень минулого року, коли ціна складала 16 000 грн.” – повідомляють аналітики компанії ЛУН.ua.

 

Зараз складно сказати, чи продовжить знижуватися вартість житла на первинному ринку. Однак зовсім скоро статистичні інфографіки каталогу новобудов ЛУН.ua поповняться свіжими даними й картина проясниться.

Попит на бюджетне житло все ще високий

Зі зростанням попиту на бюджетне житло збільшується кількість новобудов економ-класу у Львові. З двох сотень житлових комплексів бюджетні будинки складають приблизно третю частину. Сьогодні придбати квартиру в ЖК “Зелений двір” можна за ціною від 7 500 грн. за кв. метр. Об’єкт розташований у Шевченківському районі міста й поки що не зданий в експлуатацію, що й пояснює низьку вартість житла.

Комфорт-клас нерухомості у Львові також має попит. Часто ці новобудови відрізняються більш вдалим, ніж у економ-житла, розташуванням, гарними плануваннями квартир, але і їхня вартість трішки вища. Апартаменти комфорт-класу можна вибрати в більш ніж 60 новобудовах на різній стадії готовності. Найнижча вартість квадратного метра в ЖК на вул. Вулецька, 24а – 10 250 грн. Багатоповерховий будинок знаходиться в Сихівському районі, стадія будівництва – початкова.

Первинна нерухомість бізнес- і еліт-класу

Новобудов бізнес-класу у Львові приблизно четверта частина від загальної кількості первинного житла. Це багатоповерхові й малоповерхові комплекси, а також котеджні містечка й таунхауси. Охочі мати житло більш високого класу можуть купити квартиру в новобудові в Залізничному районі за ціною від 10 900 грн/кв. м. у “ЖК на Роксоляни”. Приблизно стільки ж коштує квадратний метр у котеджному містечку “Палітра” – 10 680 грн.

Елітної нерухомості у Львові мало. Купити розкішні апартаменти можна лише в 12 житлових комплексах, серед яких клубний будинок і котеджне містечко. Найдоступніша вартість квадратного метра елітної нерухомості – 13 000 грн. в ЖК 5th Avenue, який зводиться в Шевченківському районі Львова. Для порівняння в зданих об’єктах центральної частини міста ціни стартують від 40 340 грн. – у ЖК “Зелена тераса”.