Новорічна ялинка у центрі Львова світитиметься цілодобово

logo
154157_novorichna_jalinka_u_centri_lvova_svititi.jpeg


Цьогоріч міську новорічну ялинку перед Оперним театром відкриють у неділю, 17 грудня, а не 19 грудня, як це було завджи. Як розповіла ZAXID.NET одна з організаторів різдвяних святкувань у Львові Марта Іванишин, висота дерева становитиме приблизно 20 метрів.

«Ялинка вже традиційно для Львова буде живою. Цьогоріч буде нове освітлення новорічної ялинки. Вона буде прикрашена лише світлом тепло-жовтого кольору. Світитиметься ялинка і вдень, і вночі. Освітленою буде кожна гілка, а не як у попередні роки лише горизонтально чи вертикально накладалось освітлення», – сказала Марта Іванишин.

За її словами, це вперше ілюмінацію на ялинці не вимикатимуть вдень. Зараз організатори розглядають можливість прикрасити ялинку дерев’яними іграшками. Однак, попередньо вирішили, що ялинка буде прикрашена лише світлом. Нову ілюмінацію на ялинку придбали за кошти компанії «Львівські ярмарки».

Відкриття ялинки почнеться 17 грудня о 18:00 з передачі пластунами Вифлиємського вогню. Також відбудеться театралізоване дійство від акторів театру «Воскресіння» та за участі хору «Дударик».

Як писав ZAXID.NET, з 8 грудня до 15 січня у Львові діятиме традиційний Різдвяний ярмарок.


А поділитися?Вам має сподобатись...