Новостворене львівське АТП №2 можуть розмістити на території ЛАЗ

logo
177916_novostvorene_lvivske_atp_2_mozhut_rozmist.jpeg


23.03.2018, 12:34

АТП №2, ЛАЗДепутат Львівської міської ради Сергій Івах на пленарному засіданні звернувся до міського голови Львова з проханням розглянути можливість розміщення ЛК АТП №2 на вул. Стрийській, 45, на території ЗАТ “ЛАЗ”. Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

“Львівською міською радою прийнято ухвалу від 15.02.2018 №3021 “Про заходи для запобігання шахрайському відчуженню об’єктів майнового комплексу колишнього Львівського автобусного заводу”. Згідно з вказаною ухвалою, управління земельних ресурсів зобов’язано зарезервувати для потреб міста земельні ділянки на вул. Стрийській, 45, що перебували у користуванні ЗАТ “Львівський автобусний завод”, у межах площі, вільної від об‘єктів нерухомого майна”, – йдеться у зверненні.

Як зазначив Серій Івах, на минулому пленарному засіданні депутатами прийнято ухвалу №3023 про створення Львівського комунального АТП №2.

“Станом на сьогодні територія, на якій розміщувалось ПАТ “Львівське АТП-14630” на вул. Городничій, є забудована житловою забудовою, інша територія на вул. Авіаційній, яку місто орендує в Міноборони і витрачає близько 4 млн грн. щорічно, теж місту не належить. Відтак звернувся на ім’я міського голови розглянути можливість розміщення Львівського комунального АТП №2 на зарезервовані містом вул. Стрийській, 45 на території ЗАТ “ЛАЗ”, що виправдано логістично і в перспективі економічно”.

Депутат Львовского городского совета Сергей Ивах на пленарном заседании обратился к городскому голове Львова с просьбой рассмотреть возможность размещения ЛК АТП №2 на ул. Стрыйской, 45, на территории ЗАО “ЛАЗ”. Об этом сообщает информационный портал депутатов Львовского городского совета.

“Львовским городским советом принято решение от 15.02.2018 №3021 “О мерах по предотвращению мошеннического отчуждения объектов имущественного комплекса бывшего Львовского автобусного завода”. Согласно указанному постановлению, управление земельных ресурсов обязано зарезервировать для нужд города земельные участки на ул. Стрыйской, 45, находившихся в пользовании ЗАО “Львовский автобусный завод”, в пределах площади, свободной от объектов недвижимого имущества”, – говорится в обращении.

Как отметил Серий Ивах, на прошлом пленарном заседании депутатами принято решение №3023 о создании Львовского коммунального АТП №2.

“По состоянию на сегодня территория, на которой размещалось ОАО “Львовское АТП-14630” на ул. Городничей, застроено жилой застройкой, остальная территория на ул. Авиационной, которую город арендует у Минобороны и тратит около 4 млн грн. ежегодно, тоже городу не принадлежит. Поэтому обратился на имя городского головы рассмотреть возможность размещения Львовского коммунального АТП №2 на зарезервированной городом ул. Стрыйской, 45 на территории ЗАО “ЛАЗ”, что оправдано логистически и в перспективе экономически”.


А поділитися?