Новостворену службу якості освіти у Львівській області очолить Любомира Мандзій

logo


Директорка департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій переходить на іншу роботу – на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. Вона перемогла у конкурсі на цю посаду.

Про це Любомира Мандзій підтвердила у коментарі ZAXID.NET.

Державна служби якості освіти створена у 2018 році. Любомира Манздій стане першим керівником управління цієї служби у Львівській області.

Як повідомила Любомира Мандзій, наразі вона проходить спецперевірку на нову посаду, поки залишається на посаді директорки департаменту освіти і науки ЛОДА.

«Після проведення спеціальної перевірки, настане наступний етап у житті», – написала Любомира Мандзій у Фейсбуці.

Державна служба якості освіти утворена рішенням Уряду після реформування Державної інспекції навчальних закладів. Положення про Службу було затверджене Кабміном 14 березня 2018 року.

До зони відповідальності Державної служби якості освіти потраплять заклади дошкільної, позашкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти.

Новостворена служба матиме повноваження здійснювати інституційний аудит закладів освіти; надавати рекомендації закладам освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти; акредитувати громадські фахові об’єднання та інші юридичні особи, що здійснюють незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності закладів освіти; затверджувати нетипові освітні програми дошкільної та загальної середньої освіти; проводити моніторинг якості освітньої діяльності та якості освіти.