Об’єднали активну молодь шести громад: у Дрогобичі стартував Регіональний форум Молодіжних рад

logo


У Дрогобичі 21 лютого стартував Регіональний форум Молодіжних рад. Форум об’єднав до конструктивного діалогу представників Молодіжних рад ізнизки міст сусідів, зокрема Дрогобицької територіальної громади, Меденицької, Самбірської, Стрийської, Трускавецької та Бориславської. Кожне із міст було представлене місцевою Молодіжною радою або ж ініціативною групою молоді.

Почесними гостями форуму були очільник Дрогобицької територіальної громади Тарас Кучма, провідний спеціаліст відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту ЛОВА Ольга Сподарик, керівник КЗ «Львівського обласного Молодіжного центру» Іван Сапса та головнийорганізатор форуму – відділ сім’ї та молоді ДМР, керівник Олександра Пашко, яка й модерувала захід.

Форум розпочали із вітальних слів почесних гостей. Активних молодих людей Тарас Кучма закликав до конструктивного діалогу та тісної співпраці із органами місцевої влади задля розвитку креативної та продуманої молодіжної політики у громадах.

Дрогобич молодіжне місто. У нас чимало навчальних закладів різних форм та ступенів, відповідно чимало молоді, учнів тастудентства. Тішить, що наша молодь активна, відкрита та готова до співпраці. Адже тільки у спільному симбіозі ідей та в процесі організації певних заходів – народжуються цікаві ідеї та плани, які в подальшому будемо спільно реалізовувати. Цьогоріч активна молодь міста отримала сучасний простір для своїх зустрічей та комунікацій – адже у місті Котермака завдяки підтримці Управління молоді та спорту ЛОВА, а також «Львівського обласного Молодіжного центру» вдалось відкрити Молодіжний центр «ПідКоцом». Тут молодь нашого міста має змогу збиратись на власні зустрічі, напрацьовувати ідеї свого розвитку та проводити цікаві і тематичні презентації і майстер-класи. Наша молодь – це наша опора, наше майбутнє, якому розбудовувати нашу державу після війни, – підкреслив Тарас Кучма.

Коли слово взяла Ольга Сподарик, то зазначила, що на Львівщині сьогодні функціонує 30 Молодіжних рад, а також є добре розвинена мережа Молодіжних центрів. Такі показники засвідчують,що молодь Львівщини активна, дієва та готова бути рушієм позитивних змін у власних містах та на Львівщині загалом.

У другій частині форуму Молодіжні ради презентували свій особистий склад, ділились успіхами та напрацюваннями за останні роки, знайомились між собою та обмінювались цікавим досвідом і реалізованими проєктами.

Продовження форуму заплановане у Молодіжному центрі «Під Коцом» – там буде проведено гру-моделювання у вигляді стратегічної сесії «Майбутнє волонтерства вгромаді».

Читати далі

Wednesday February 21st, 2024

В Дрогобичі дітей з родин військовослужбовців та ВПО запрошують на театральний тренінг

Wednesday February 21st, 2024

У Дрогобичі з початком Великого посту відновлять Духовні бесіди для учнів та молоді

Tuesday February 20th, 2024

У музеї «Дрогобиччина»відбувся пам’ятний захід до 10-ї річниці розстрілів на Майдані під час Революції Гідності

Tuesday February 20th, 2024

Понад 105 тисяч гривень на підтримку Збройних Сил України зібрали на хореографічному фестивалі в Сокільниках

Tuesday February 20th, 2024

В Дрогобичі відбувся допрем’єрний показ стрічки про Петра Франка

Sunday February 18th, 2024

У Львові відкрили дві виставки знаних усвіті живописців родом з Городка та Великого Любіня

Sunday February 18th, 2024

Львівʼян запрошують на концерт шедеврів симфонічної класичної музики

Thursday February 15th, 2024

На Львівщині презентували ІІ том Хорватсько-українського словника

Tuesday February 13th, 2024

В Дрогобичі відбудеться благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Tuesday February 13th,2024

На Яворівщині відбудеться презентація книги Феодосії Колесник “Історії воїнів ЗСУ про нашу животворну мову”