Об’їзну дорогу навколо Львова почали розширювати

logo


На об’їзній дорозі навколо Львова почали розширювати дорогу. Додаткову смугу в одну сторону будують на відрізку між Зуброю і кільцевою розв’язкою на вул. Стрийській. Роботи на початковому етапі — готують землю під бетонно-щебеневу подушку, на яку згодом укладуть асфальт.

Додаткову смугу прокладатимуть для розвантаження руху транспорту. Адже щодня цією дорогою проїжджають майже 20 тис. автомобілів.

В подальшому на суміжних смугах обмежуватимуть рух через ремонтні роботи.

«Зараз там немає ніяких обмежень в русі. В подальшому водіям треба буде звертати увагу на облаштовані дорожні знаки про виконання ремонтних робіт і звертати увагу також на свій швидкісний режим та безпечний інтервал», — пояснює Оксана Богуш, речниця Служби автомобільних доріг Львівщини.

Зробити усе швидше заважає висока температура та досі не демонтовані рекламні щити. Водій трактора Володимир розповідає: «Знімаємо трав’яний покрив на 30-40см. Траву з ґрунтом здираємо для відсипки дороги. Є місця такі м’які, мочарі. По мочарах ми вибираємо більше, більше ґрунту забирається, більшою глибиною».

Вартість будівництва додаткової смуги — понад 27 млн грн. Це кошти державного бюджету. Роботи на відрізку триватимуть до кінця 2019 року.