Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

logo


image

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

Зокрема серед питань – ситуація із виплатою заробітної плати працівникам, а також відновлення повноцінного графіка роботи підприємства.

«Ми активно включалися у вирішення даної проблематики ще наприкінці року. Тоді стояло два питання: погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками та відімкнення від електропостачання. Тоді спільними зусиллями керівництва підприємства, ЛОДА і Укроборонпрому фактично ці питання були зняті на кінець року. Водночас ситуація залишається надалі складною»,- зазначив Андрій Годик.

За інформацією керівництва заводу, сьогодні до виробничого процесу залучена лише частина працівників. Причини дві – недостатня завантаженість підприємства замовленнями, перш за все державними, друга – не до кінця проведені розрахунки вже за зроблену роботу в межах державного оборонного замовлення.

Питання завантаженості підприємства замовленнями прогнозують вирішити упродовж січня-лютого.

Нагадаємо, ЛОРТА — львівський завод радіотехнічної апаратури, апаратури зв’язку спеціального призначення. Підприємство входить до складу українського оборонного промислового комплексу. Тут працює 535 людей, це кваліфікований інженерно-технічний та робітний персонал.

Завод у Львові, який виконує військові замовлення, зачинив двері перед працівниками

У Львові знову не впускають на роботу працівників оборонного заводу(ВІДЕО)