Обшуки у «Львівгазвидобуванні» не пов’язані з арештом рахунків «Укргазвидобування»

logo
17549_obshuki_u_lvivgazvidobuvanni_ne_pov_jazan.png


Генеральна прокуратура провела обшук у приміщенні компанії «Львівгазвидобування». Про це розповів юрист компанії Ростилав Стеблецький.

Слідчі, які прибули з Києва, працювали на місці понад п’ять годин. Що шукали – наразі не коментують. А от, як запевнили у самому газовидобувному управлінні, нічого кримінального у них не знайшли. А обшук проводили в межах розслідування справи, порушеної проти компанії, з якою мали співпрацю.

Компанія «Львівгазвидобування» належить до найбільшої в Україні газовидобувної компанії «Укргазвидобування». Цікаво, що в липні фіскальна служба наклала арешт на майно цієї компанії на суму в 1,802 млрд грн в рахунок несплаченої ренти. А в офісах «Укргазвидобування» провели обшуки. Проте у Львові запевняють, що візит слідчих до них цієї справи не стосувався.

«Слідчі дії в адмінкорпусі «Львівгазвидобування» були проведені по ухвалі Печерського суду міста Києва. Це є ухвала про співпрацю нашого управління з контрагентами. В деталі вдаватися не можу, але розглядалися порушення з їхнього боку, а не з нашого. На цей момент обшук закінчений. Був складений протокол, жодних документів у нас не вилучено і жодних претензій у працівників прокуратури до нас немає», – розповів юрист.

Нагадаємо, сьогодні, 22 серпня, зранку в приміщенні «Львівгазвидобування» на вул. Рубчака, 27 у Львові проводили обшуки представники Генпрокуратури, про причини обшуків інформації не було.


А поділитися?Вам має сподобатись...