Очільник Львівської ОДА пообіцяв ремонт знищеної траси на Польщу

logo


Цьогоріч заплановане відновлення шосе до пункту пропуску Грушів.

До осені 2020 року на Львівщині планують капітально відремонтувати міжнародну трасу Немирів – Грушів.

Читайте також:

Уряд скасував процедуру, яка гальмувала ремонт доріг

Про це в інтерв’ю для програми Razom заявив глава Львівської ОДА Максим Козицький.

Він зазначає, що ще кілька років тому Польща виділяла кошти на ремонт пунктів пропуску на кордоні з Україною та під’їздів до них. Однин з пропусків, на який поширювалась програма, був Грушів. Однак тоді гроші так і не були освоєні.

Козицький зазначив, що є відповідний договір між Україною та Польщею,  а також кредитний дозвіл “підписаний на високому рівні”.

Разом з тим він зауважив, що питання ремонту траси Немирів – Грушів, яка веде до кордону, точно буде вирішено найближчим часом.

“Це не те що вирішується, це проблема, яка точно буде вирішена цього року”, – прокоментував Козицький терміни відновлення шосе.

У підсумок голова Львівської ОДА додав, що є усі шанси відремонтувати дорогу до початку осені.

Нагадаємо, що Гончарук назвав пріоритетні траси, які точно відремонтують 2020 року. Дорожники насамперед мають відновити п’ять важливих шосе.

Відео

На Вінниччині дорожники засипали ями на розбитій трасі відсівом та щебенем

Центральну вулицю райцентру Теплик на Вінниччині засипали будівельними матеріалами та зарівняли усе бульдозером. Дорожники пояснили, що це тимчасовий ремонт, а асфальтне покриття можливо з’явиться весною. Не уточняється, за якими саме стандартами проводиться така реставрація. При цьому останній раз дорогу ремонтували багато років тому.  

На Вінниччині дорожники засипали ями на розбитій трасі відсівом та щебенем