Очільник області звернувся до мешканців Львівщини з проханням не скуповувати масово продукти і ліки

logo


image

На рівні Офісу Президента та Уряду сьогодні створили робочу групу, до якої увійшли представники кожного регіону, а також власники чи керівники торгових та аптечних мереж. Їхнє завдання – забезпечити продуктами і ліками кожну область України.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у Facebook, пише Dailylviv.com.

«Зважаючи на це, звертаюся до усіх жителів Львівщини, не скуповуйте масово ці товари, так ви створюєте штучний ажіотаж», – наголосив начальник військової адміністрації.

Також він додав, що амбулаторна, стаціонарна допомога жителям Львівщини у закладах комунальної форми власності надається у повному обсязі, а наказу про обмеження роботи медичних працівників не було.

«Наші лікарні готові реагувати на всі надзвичайні ситуації», – додав Максим Козицький.

Він повідомив зокрема, що стан усіх бійців, які перебувають зараз на лікуванні у Військовому госпіталі на Личаківській, – середньої важкості і всі вони отримують відповідне лікування, медики мають все необхідне для надання допомоги.  

«Потреби у ліках, як і в крові для поранених, – в області зараз нема. Та маємо бути максимально мобілізованими, бо ситуація може змінюватися, тому слідкуйте за офіційними повідомленнями про ці потреби», – зазначив Максим Козицький.