Одна із шахт на Львівщині залишилася без світла

logo


image

На шахті «Надія» сьогодні, 5 жовтня, відключили електроенергію. Світла немає ні на поверхні, ні під землею. Усе через те, що шахта заборгувало «Львівобленерго» близько 12 мільйонів гривень.

Підприємство не платило за електроенергію від березня. Як розповів голова профспілки шахти «Надія» Руслан Віхоть, усе через складну фінансову ситуацію на підприємстві.

«Повністю відключили напругу. Не качається вода, не провітрюється виробка. Це можуть бути складні наслідки для підприємства, і для людей, що там працюють, 600 людей може втратити роботу», — розповів голова профспілки шахти «Надія» Руслан Віхоть.

За словами Руслана Віхотя, вони надіслали листи до президента та голови ЛОДА, аби ті втрутилися у ситуацію.

Окрім того, працівникам шахти досі не виплатили борги із заробітної плати. Їм не платили зарплату від березня. Зараз це питання, за словами Руслана Віхотя, на розгляді у Кабінеті Міністрів.

Що відомо

48 шахтарів шахти “Надія” 28 серпня не піднялися на поверхню. Вони вимагали, аби їм виплатили заборгованість із березня до серпня.
30 серпня трьом гірникам шахти “Надія”, які протестували під землею, стало погано. Підтримати чоловіків прийшли їхні жінки з дітьми.
1 та 2 вересня шахтарі та їхні родичі блокували дорогу Львів-Рава-Руська у селі Сопошин.
Також гірники шахти “Надія” пікетували під Львівською облдержадміністрацією.
5 вересня стало відомо, що ПАТ “Центренерго” перерахувало ПрАТ “Шахта “Надія” 5 млн грн, які буде направлено на виплату боргів із зарплати.