Одна з мереж аптек у Львові та області розпочала безкоштовно вимірювати сатурацію, – АДРЕСИ

logo


Із 3 грудня у мережі аптек “Пульс” у Львові та області розпочали безкоштовно вимірювати сатурацію усім охочим. Для цього використовуватимуть пульсоксиметр у семи львівських аптеках у Львові, а також у мережі аптек у Винниках, Давидові, Стрию, Самборі, Дрогобичі, Бродах, Червонограді й Кам’янка-Бузькій.

Як повідомили у мережі, важкі ускладнення, де спостерігається значне ураження легень, характеризуються зниженням рівня насиченості крові киснем, тому в час пандемії вкрай важливо слідкувати за рівнем сатурації. Нормальний рівень насичення киснем крові становить 95 – 99%. Якщо рівень кисню в крові 93% і нижче, потрібно звернутися до лікаря.

Зразок використання пульсоксиметра, Фото з відкритих джерел

Зразок використання пульсоксиметра, Фото з відкритих джерел

Водночас, пульсоксиметр може показати неправильні результати: якщо пристрій має технічні проблеми, якщо у людини фізологічні проблеми (спазми судин або вона нещодавно перебувала в холоді, висока температура тіла, пошкоджена нігтьова пластина або вони покриті гель-лаком).

Перелік аптек, в яких можна безкоштовно скористатися цією послугою:

вул. Патона, 9/4, вул. Шевченка, 358, вул. Максимовича, 11 (при в’їзді в онколікарню), вул. В. Великого, 61, вул. Моршинська, 2, вул. Довженка, 1, вул. Ю. Липи, 20 у Львові,
вул. Кільцева, 2В у Винниках,
вул. Галицька, 13б у с. Давидів, 
вул. Майдан Ринок, 26 у Стрию, 
вул. Івана Франка, 36 у Самборі, 
вул. Грушевського, 15 у Дрогобичі, 
вул. Юридика, 1 у Бродах, 
вул. Сокальська, 12 у Червонограді, 
вул. Незалежності, 36 у м. Кам’янка-Бузька.

У кількох лабораторіях “Ескулабу” у Львові перестали робити забір на ПЛР- та ІФА-тести на COVID-19: де зробити