Одного з керівників “Галсільлісу” підозрюють у розтраті

logo


Керівнику одного із підприємств “Галсільлісу” повідомили про підозру у Львові. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за фактом розтрати майна посадовими особами одного з дочірніх підприємств “Галсільліс”. Встановлено, що керівник вказаного підприємства, за попередньою змовою з підлеглими та за пособництва фізичних осіб, зловживаючи службовим становищем, заволоділи лісопродукцією на суму майже 127 тис грн.

Керівнику дочірнього підприємства вручено повідомлення про підозру за ч.3 ст.191 КК України (заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб, шляхом зловживання службовим становищем). Галицьким районним судом м. Львова, 08.02.2019, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 50 розмірів прожиткових мінімумів для працездатних осіб (понад 96 тис грн), а також відсторонено від займаної посади.

На даний час досудове розслідування триває.

За скоєне підозрюваному загрожує покарання до 8 років ув’язнення з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Руководителю одного из предприятий “Галсельлес” сообщили о подозрении в Львове. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Прокуратурой области осуществляется процессуальное руководство в уголовном производстве, внесенном в ЕРГР по факту растраты имущества должностными лицами одного из дочерних предприятий “Галсильлис”. Установлено, что руководитель указанного предприятия, по предварительному сговору с подчиненными и при пособничестве физических лиц, злоупотребляя служебным положением, завладели лесопродукцией на сумму почти 127 тыс грн.

Руководителю дочернего предприятия вручено уведомление о подозрении по ч.3 ст.191 УК Украины (завладение чужим имуществом по предварительному сговору группой лиц путем злоупотребления служебным положением). Галицкий районный суд Львова 08.02.2019 избрал подозреваемому меру пресечения в виде залога в размере 50 размеров прожиточных минимумов для трудоспособных лиц (более 96 тыс грн), а также отстранил от занимаемой должности.

В настоящее время досудебное расследование продолжается.

За содеянное подозреваемому грозит наказание до 8 лет лишения свободы с трехлетним лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью.