“Одружать усіх!”: у львівському центральному РАЦСі оголосили день “кохання поза часом” (Відео)

logo
170270_odruzhat_usih_u_lvivskomu_centralnomu_rac.jpeg


День закоханих у Львові
День закоханих у Львові

5 канал

14.02.2018 14:40

З нагоди Дня усіх закоханих центральний РАЦС уперше працюватиме аж до ночі

Одружуватися до півночі можна сьогодні на Львівщині. З нагоди Дня усіх закоханих центральний РАЦС уперше працюватиме понад норму. Офіційно на Львівщині стати сім’ями зголосилися зо півтори сотні пар. Розписувати почали від самого ранку. Перших наречених бачила кореспондент “5 каналу” Марта Шикула.

З її слів, у львівському центральному РАЦСі сьогодні “ніде яблуку впасти, тут справжнє свято кохання”. На День закоханих офіційними сім’ями стане майже 40 пар. Перші наречені почали з’являтися від самого ранку – усі святково одягнені. Зізнаються – аби розписатися власне 14 лютого чекали спеціально, адже вірять у символіку цього свята.

За темою

Втім, зізнаються, що Такого одруження не чекали. Адже сьогодні у РАЦС усе по-особливому: наречених зустрічають “живі скульптури” під гру саксофоніста, у залі грають інші музиканти з камерного оркестру. Приміщення оформлене у символи кохання, є спеціальна фото-зона для наречених.

Церемонія реєстрації шлюбу сьогодні також розпочинається особливо – із поради нареченим.

“Зараз працює у цьому РАЦСі два зали: один в українському традиційному стилі, один у класичному стилі. Пари обираються де їм більш зручно, що для них ближче. Хотіли зробити цю подію більш святковою для них, і все, що ми зуміли зробити – супровід живої музики, фото-зону, усі ці речі, що створюють урочистий настрій – наші колеги це зробили. У нас настрій не гірший за їхній”, – зазначила керівник управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило.

Загалом сьогодні у Львові та області одружиться 150 пар, це на п’ять менше, ніж у 2017 році. Проте враховуються лише ті пари, які офіційно подали заявку розписатися саме сьогодні. А взагалі женитись можуть усі бажаючі, львівській центральний РАЦС вперше працює з 8:00 і аж до ночі. Тому сьогоднішній день тут називають “кохання поза часом”. О 18:00 розпочнеться вечірнє одруження. Працівники реєстраційного органу зізнаються, що до такої кількості наречених готувалися, тому – одружать усіх.

Відео за темою

Освідчення за 14 годин, весілля – за добу: Під Києвом одружилася пара з незвичайною історією кохання – фото


А поділитися?Вам має сподобатись...