Офісний комплекс біля Академії сухопутних військ розбудують житлом

logo


Відразу біля Академії сухопутних військ з’явиться масштабний офісно-житловий комплекс площею майже 3 га. Відповідну містобудівну документацію 28 травня погодив виконавчий комітет Львівської міськради, передає Львівський портал.

Так, ТзОВ «Львів сіті» отримало містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоквартних житлових будинків, вбудованим дошкільним закладом та підземними гаражами на вул. Стрийській, 48.

Йдеться про майже 3 га землі колишнього «Львівприладу». Відразу поруч знаходиться Академія сухопутних військ та Стрийський парк. Ділянка входить у межі історичного ареалу міста.

Натисніть на зображення для збільшення

Дотепер тут вже спорудили офіси, зараз забудовнику погодили другу чергу, яка складається виключно із житлових багатоповерхівок. Як наголосив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, весь комплекс порівну складатиметься з офісів та житла.

«Це є друга, житлова, черга комплексу «Львів сіті», адже перша – це офіси з фронтального боку вул. Стрийської. За об’ємом обидві черги є рівними, тобто весь комплекс 50% на 50% – це офіси та житло. Під дворами сформовані великі паркінги з достатньою кількістю місць, а весь простір двора буде суто пішохідний», – відзначив Антон Коломєйцев.

Будівництво вестимуть у зоні Ж-3 – зоні багатоповерхової житлової забудови (від 5 до 9 поверхів). Більшість житлових будинків матимуть по 6 поверхів, втім по краях комплексу будуть будівлі-акценти на 9 поверхів. Головною домінантою стане 14-поверховий будинок.

Своїм рішенням виконком дозволив забудувати земельну ділянку на 42%, а також встановив, що висота майбутніх житлових будинків не повинна перевищувати 25-31 м (для споруд 6-9 поверхів) та 45,8 м (для 14-поверхової будівлі).

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Львів сіті» існує з 2015 року і займається нерухомістю.

90% компанії належить словацькому ТОВ «Вікінг СК», решта – уродженцю Калуша Ярославу Марчуку. Останньому належить ще низка фірм, пов’язаних із будівництвом і нерухомістю.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Візуалізація забудовника