Оголошено вирок у справі різанини в львівській піцерії

logo


Йдеться про події у грудні минулого року в піцерії на вулиці Левицького.

Причиною конфлікту в закладі громадського харчування стало те, що охоронець закладу вимкнув телевізор і виганяв з приміщення чоловіка з жінкою, які сиділи за одним зі столиків.

Коли відвідувач відповів лайкою, на поміч охоронцеві прийшла група із чотирьох молодиків, яка святкувала іменини за столом поруч. За словами опонента охоронця, на молодиків охоронець перед закриттям закладу не звертав жодної уваги та не вимагав у них покинути приміщення.

Натомість молодики взяли чоловіка в коло та завдавали ударів. Супутниця чоловіка відзначила, що знайома з одним із молодиків та просила його припинити сутичку, проте той не реагував на її слова.

У відповідь чоловік витягнув ножа та завдав удару одному з молодиків у шию. А згодом вдарив іншого, який нападав зі стільчиком, тією ж холодною зброєю у живота. Після цього сутичка припинилася.

Потерпілі звернулися до правоохоронців, відтак поліція затримала нападника, який разом із подругою йшов вулицею Богомольця.

Відтак Личаківський райсуд за хуліганство і навмисне завдання тяжких тілесних ушкоджень, призначив чоловікові, який раніше судимостей не мав, п’ять років позбавлення волі.