Охоронцю Димінського висунуть звинувачення у приховуванні злочину

logo
148456_ohoroncju_diminskogo_visunut_zvinuvachenn.jpeg


Охоронець львівського бізнесмена Петра Димінського Андрій Борщ, який взяв на себе вину у смертельній ДТП біля Ямельні на Львівщині, не був за кермом автомобіля Mercedes і приїхав на місце ДТП пізніше. Про це заявив 7 листопада радник міністра МВС і народний депутат Антон Геращенко журналістам в кулуарах Верховної Ради, пише УНН.

«По Димінському. Він продовжує переховуватися за кордоном. Ми знаємо, що та людина, яка була видана за нібито водія Mercedes, – це не та людина, яка була за кермом. Тому з нього зняті звинувачення в цьому питанні. Йому буде пред’явлено звинувачення в тому, що він сприяв у приховуванні злочину», – сказав Антон Геращенко.

Також він зазначив, що у слідства є докази того, що охоронець, який взяв на себе вину, на півгодини пізніше приїхав на місце трагедії.

Нагадаємо, у ДТП у Ямельні 18 серпня 2017 року за участі автомобіля Mercedes з кортежу Димінського загинула 31-річна Наталя Тріла. Вину у смертельній ДТП взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. 22 серпня, у день, коли суд надав згоду на отримання зразків шкіри його охоронця, Димінський вилетів літаком до Женеви і після того вже понад два місяці не повертався до України.

27 жовтня голова Нацполіції Сергій Князєв повідомив, що поліція завершила всі експертизи у експертизу ДНК усіх причетних до ДТП. Тоді він відмовився оголошувати результати експертизи.


А поділитися?