Охоронець львівського клубу, який з необережності вбив відвідувача, лише заплатить 205 тис. грн

logo
169701_ohoronec_lvivskogo_klubu_jakij_z_neoberez.jpeg


Галицький районний суд Львова 7 лютого визнав винним охоронця-стажера нічного клубу «888» на пл. Данила Галицького у вбивстві через необережність, що сталося ще у червні 2015 року. Однак його звільнили від відбуття покарання з іспитовим терміном у два роки.

Іцидент, внаслідок якого помер один з відвідувачів нічного клубу «888», стався у червні 2015 року. Стажер, що претендував на посаду охоронця клубу, не пропустив у заклад кількох людей, що були у стані алкогольного сп’яніння. Перед тим вони вийшли з клубу покурити. З його слів, компанія поводилась агресивно та висловлювалась нецензурно, відтак він не міг дозволити їм повернутися у клуб.

Під час конфлікту охоронець вдарив одного з відвідувачів рукою в обличчя, в результаті чого той впав і сильно вдарився головою. У суді охоронець заявив, що вдарив відвідувача ненавмисно і щиро розкаюється у вчиненому.

Як стало відомо зі показів матері 28-річного постраждалого, він був учасником АТО. Після інциденту у нічному клубі хлопець прийшов додому та ліг спати, сказав мамі, що у нього болить голова, а вранці вона знайшла його мертвим. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті стала відкрита черепно-мозкова травма, отримана внаслідок падіння під нічним клубом.

У суді мати загиблого заявила цивільний позов у розмірі 1 млн грн моральної компенсації та 138 тис. грн матеріальної шкоди, пов’язаної з похоронами та встановленням пам’ятника.

7 лютого 2018 року Галицький районний суд Львова визнав охоронця клубу винним у вбивстві через необережність. Однак його звільнили від відбування покарання (3 років позбавлення волі) з іспитовим строком у 2 роки. Суд також частково задовольнив цивільний позов матері загиблого – обвинуваченого зобов’язали сплатити 105 тис. матеріальної шкоди та 100 тис. моральної компенсації.


А поділитися?