“ОККО” планує збудувати у Львові першу АЗС без операторів і касирів

logo
171977_okko_planue_zbuduvati_u_lvovi_pershu_azs_.jpeg


На розі вулиці Кульпарківської та Героїв УПА замість недіючого фонтану планують звести нову АЗС, особливістю якої стане відсутність будь-якого допоміжного персоналу. Про це йдеться у розробленому детальному плані цієї території (ДПТ), що оприлюднила львівська мерія.

Як йдеться у розробленій документації, на цій території планують демонтувати чашу фонтану та встановити холодну міні-АЗС (без обслуговуючого персоналу) у формі пам’ятника з логотипом компанії «ОККО». На холодних АЗС немає операторів, а водії самостійно заправляють свої авто. Система має автоматично визначати, який пістолет зайнятий та обсяг палива, а клієнт розраховується за нього через платіжний термінал.

До слова, це може бути перша холодна АЗС у Львівській області. Цю АЗС хочуть збудувати у кількох метрах від головного офісу компанії «ОККО», що на вул. Героїв УПА, 72.

Ділянка, де планують будувати міні-АЗС

Сучасний вигляд скверика (фото зроблене у червні 2015 року)

Для облаштування АЗС на цій території передбачено зрізати приблизно 12 дерев. Однак у ДПТ зазначено, що компанія «ОККО» готова висадити вдвічі більше дерев та прийняти участь у озелененні довколишньої території. Окрім АЗС на цій території також передбачена станція зарядки електромобілів.

Як виглядатиме майбутня АЗС (візуалізація)

ДПТ також передбачає внесення змін у дорожньо-транспортний рух. Зокрема, є два варіанти як він може змінитись.

Варіант 1 передбачає облаштування заїзду до АЗС з вул. Кульпарківської, влаштування заїзду та виїзду до АЗС з вул. Героїв УПА в напрямку вул. Кульпарківської з острівком безпеки. Тут також передбачене облаштування регульованого пішохідного переходу на вул. Копистинського та нерегульованих пішохідних переходів.

Варіант 2 передбачає облаштування додаткового виїзду з АЗС на вул. Героїв УПА з виїздом в напрямку вул. Копистинського. Інші зміни є аналогічними варіанту 1.

До слова, для реалізації проекту передбачено вносити уточнення у генплан міста та план зонування Франківського району.

7 березня у актовому залі СЗШ №51 (вул. Скісна, 1) о 18:00 відбудеться зустріч з головним архітектором проекту. З 22 лютого до 19 березня мешканці прилеглих будинків можуть подавати скарги та пропозиції до документації. Їх можна подати до відділу громадського партнерства «Секретаріату ради» ЛМР через ЦНАП.


А поділитися?Вам має сподобатись...