Оксана Муха подарувала слухачам колоритну різдвяну пісню, – ВІДЕО

logo


30 грудня у мережі з’явилась нова пісня в авторській обробці від Заслуженої артистки України Оксани Мухи. Співачка використала за основу українську колядку та заспівала її разом з дітьми, під музичний супровід Володимира Мухи (акордеон), Гордія Старуха (ліра), Романа Беднарського (перкусія) і Тараса Яцишина (контрабас). Сама Оксана Муха також виконує окремі партії на скрипці.

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, колядка під назвою “В глибокій долині”, виконана в аранжуванні Юрія Мельника і Юрія Романіва, з’явилась як анонс січневого туру виконавиці містами України. Різдвяна пісенька також увійшла до тематичного видання від “А-ба-би-га-ла-ма-ги” про українські колядки й щедрівки, прослухати які можна безкоштовно у музичному додатку, відсканувавши QR-код.

Оксана Муха в рамках туру виконає автентичні та авторські колядки, які зможуть почути наживо у Самборі, Калуші, Івано-Франківську, Львові, Києві, Харкові, Коломиї, Червонограді, Дрогобичі, Новояворівську, Стрию, Тернополі, Ковелі та Луцьку.

Нагадаємо, раніше Дзідзьо з відомою диригенткою зі Львова Оксаною Линів записали нову версію гімну України.