Олег Синютка відреагував на ситуацію з військовим комісаром Львівщини

logo
173538_oleg_sinjutka_vidreaguvav_na_situaciju_z_.jpeg


Нещодавно голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка висловився з приводу оприлюднення списків ухильників від армії.

Очільник ЛОДА написав на своїй Фейсбук-сторінці, що питання служби в Збройних Силах України – не привід для дискусії і що зараз наша армія найсильніша за всі часи Незалежності, – інформує кореспондент сайту 032.ua.

Разом із тим, Олег Синютка назвав ситуацію з призовом “зовсім неоднозначною”, оскільки “багато молодих людей банально переховуються від служби в армії”.

Читайте також: Суд дозволив заочно арештувати олігарха Петра Димінського на 2 місяці.

“Чи правильно чи не правильно зробив військовий комісар, коли оприлюднив списки ухилянтів? Переконаний, що суспільство не повинно толерувати тих людей, які відмовляються служити в армії. Не ставлю під сумнів рішення суду, але ця справа має ще інший бік медалі. Кожен з нас повинен усвідомлювати завдяки кому ми тут маємо можливість для розвитку держави і розбудови добробуту кожного мешканця Львівщини. Чим менше буде ухилянтів, тим швидшою буде наша перемога”, – зазначив голова Львівської ОДА.

Нагадаємо, днями військового комісара Львівської області Олександра Тіщенка суд оштрафував на 5100 гривень за публікацію в соцмережах, у листопаді 2017 року, списку з 15 тисяч прізвищ ухильників від призову. Олександр Тіщенко вирішив оскаржити це рішення суду та уже подав апеляцію.


А поділитися?