Олександр Чижевський: “Мали закривати гру ще в першому таймі”

Поєдинок молодіжних команд «Карпат» і «Маріуполя», що відбувся напередодні у Раві-Руській, приніс перемогу молодим «левам» з рахунком 3:1. Своїми враженнями від гри на полі стадіону «Локомотив» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер «зелено-білих» Олександр Чижевський.

«Виходячи з ситуації в турнірній таблиці, ми розуміли, що в цій зустрічі нам треба обов’язково перемагати, бо «Маріуполь» є одним з наших прямих конкурентів у боротьбі за місце в першій шістці, а значить це буде гра за шість очок. Тому ми налаштовувалися на те, що потрібно з самого початку брати гру під свій контроль і нав’язати супернику свій футбол. Звісно, при цьому ми розуміли, що переграти маріупольців буде не просто. Адже вони так само, як і ми реально претендують на те, щоб за підсумками попереднього етапу першості України продовжити боротьбу за медалі. Та й команда у них досить пристойного рівня, про що найкраще свідчить той факт, що вони у попередній грі обіграли донецький «Шахтар».

Коли порівнювати нашого суперника з грою у першому колі в Маріуполі, то скажу, що зараз вони зіграли, як на мене, трохи слабше. Але відомо, що кожна команда грає настільки сильно, наскільки їй це дозволяє робити суперник. Тож виходить, що в цій грі ми буди кращими за маріупольців. На мою думку, ми переважали гостей упродовж усього матчу. Напевне, ми могли усе вирішити ще до перерви. Адже цілком могли забити три голи і на цьому долю зустрічі було б вирішено. Навіть не можу пригадати, чи в першому таймі гості нанесли по наших воротах бодай один хороший удар, або створили щось більш-менш схоже на небезпечний момент. Ми ж мали стільки нагод забити, що навіть третини реалізованих моментів вистачило б, аби закрити гру. Двічі бив небезпечно Кльоц, мав забивати Карпенко, Перейра не влучив у фактично пусті ворота з трьох метрів, а Мемешев не реалізував пенальті. До речі, це ми вже не вперше не забиваємо з 11-метрової позначки у цьому сезоні. Добре, що хоч Швед забив.

У перерві ми провели одразу три заміни і мене дуже потішив той факт, що вони суттєво підсилили гру нашої команди. Напевне, показовим є і той факт, що двоє з них – Лебедь і Войтович – забили поспіль по одному голу, які остаточно й вирішили долю гри на нашу користь.

В кінці матчу ми, щоправда, пропустили один м’яч, але це вже не могло нічого змінити. Ми тримали гру під контролем і довели її до цілком заслуженої, як на мене, перемоги. Тепер у нас два вихідних, а з понеділка починаємо готуватися до матчу у гостях проти «Олександрії», ще одного прямого конкурента», – розповів Олександр Арсенійович.