Оперативники ДФС виявили на Львівщині дві нелегальні АЗС

logo


Дві нелегальні АЗС виявили у Городоцькому та Дрогобицькому районах на Львівщині. Незаконні АЗС працювали у с. Керниця (Городоцький район) та у м. Стебник (Дрогобицький район).

«У лютому податкові міліціонери виявили дві нелегальні АЗС. Описано та вилучено обладнання для заправки транспортних засобів орієнтовною вартістю 350 тис. грн та приблизно 38 т дизпалива, вартістю близько 1,1 млн грн», – повідомили у прес-службі ДФС Львівщини.

Усі фото прес-служби ДФС Львівщини

На порушників склали протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали адміністративних правопорушень скеровано до районних судів Львівської області для розгляду та прийняття рішення.

До слова, з початку року податкові міліціонери Львівщини виявили 6 нелегальних АЗС.

Нагадаємо, минулоріч у Львові активно взялися за припинення діяльності незаконних АЗС. Міськрада назвала точні адреси, де пальне продають без відповідних дозволів. Також Львівська міська рада скерувала листи у правоохоронні органи та інші державні структури щодо перевірки незаконного функціонування пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами у Львові. Більшість компетентних органів перескерували листи від мерії у ГУ ДФС.