Оперний театр у Львові: добірка подій у лютому

logo


image

Оперний театр у Львові підготував чимало подій для львів’ян та гостей міста у лютому.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету у лютому відбудеться чимало цікавих подій. Кореспондентка 032.ua підготувала добірку вистав, які відбудуться у львівському оперному театрі у лютому.

Балет “Жізель”

Коли: 16 лютого о 18:00Вартість квитка від 50 до 500 гривень”Жізель” – це один із найромантичніших балетів XIX століття, написаний у 1841 році французьким композитором Адольфом Аданом. З роками “Жізель” не втрачає своєї актуальності.

Опера “Травіата”

Коли: 18 лютогоВартість квитка від 75 до 500 гривень“Травіата” – це опера на три дії італійського композитора Джузеппе Верді на лібрето Франческо Марія П’яве за мотивами роману «Дама з камеліями» Александра Дюма-сина.

Опера “Богема”

Коли: 19 лютого о 18:00Вартість квитка: від 75 до 500 гривень”Богема” − одна із найвідоміших опер італійського композитора Джакомо Пуччіні. Прониклива мелодія, емоційна музики, неймовірні враження від почутого, адже в основі сюжету – зародження почуттів, ніжне кохання та любов до життя.

Концерт “Благання спокою”

Коли: 20 лютогоВартість квитка: від 150 до 400 гривеньКонцерт камерної музики “Благання спокою” присвячений усім українцям, які віддали життя заради своєї країни. Заради спокою, заради себе, попередніх та наступних поколінь.

Концерт “Музика Барвінського”

Коли: 22 лютогоВартість квитка від 200 до 450 гривеньУ львівському оперному театрі відбудеться концерт музики українського композитора Василя Барвінського. У програмі концерту прозвучать фортепіанні та вокальні твори композитора, такі як: “Вечором в хаті” , “В лісі” на віршах Богдана Лепкого, прелюдія для фортепіано Мі мінор, тощо.

Балет “Шехерезада”

Коли: 24 лютого о 18:00, 25 лютого о 18:00, 26 лютого о 12:00Вартість квитка від 50 до 500 гривень“Шехеразада” – це одноактний балет, натхненний шедевром – казками «1000 і 1 ночі». Під час балету на вас очікує вишукана хореографія східного танцю, різні костюми, які будуть вражати на фоні надзвичайних декорацій.

Зазначимо, що потрапити на події у Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької можна тільки за наявністю:

Негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену (чинний 72 години)Жовтого COVID-сертифікату (чинний 30 днів)Зеленого COVID-сертифікату (чинний 365 днів)Сертифікату про одужання (чинний 105 днів)