Орієнтувальники Львівщини вибороли 10 медалей на національних змаганнях

Одразу декілька відповідальних стартів зі спортивного орієнтування відбулось цими днями у місті Олешки на Херсонщині. Тут провели чемпіонат України, етапи Кубка України та всеукраїнські змагання з орієнтування бігом ІІІ-IV рангу. У змаганнях взяло участь 300 спортсменів.

Найбільше медалей спортсмени Львівщини вибороли на короткій дистанції. Чемпіонами у віковій групі до 18 років стали Єлизавета Остапенко серед жінок та Юрій Скворцов серед чоловіків. Серед юніорів віце-чемпіоном став Ігор Кражев, а серед дорослих бронзу виборола Олена Бабич.

На довгій дистанції серед спортсменів до 18 років золото також вибороли Єлизавета Остапенко та Юрій Скворцов. Срібним призером серед юніорів також став Ігор Кражев. Такі ж результати Єлизавета, Юрій та Ігор продемонстрували і на середній дистанції.

Попередні публікаціїУ Червоноградському районі в полі натрапили на застарілий боєприпас