Пацієнтку із гірського району Львівщини доправили до львівської лікарні вертольотом

logo


12 квітня у межах проєкту аеромедичної евакуації до Львова вертольотом привезли пацієнтку із гірського району області. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України.

84-річну жінку привезли із Турківського району (приблизно 190 км від міста Львів).

“Необхідність аеромедичної евакуації вертольотом виникла у зв’язку із важким станом жінки, а також географічним знаходженням населеного пункту, адже місто знаходиться у найвіддаленішому гірському районі”, – йдеться у повідомленні.

Пацієнтку із гірського району Львівщини доправили до львівської лікарні вертольотомДСНС України

Пацієнтку із гірського району Львівщини доправили до львівської лікарні вертольотом

Вертоліт здійснив посадку на автошляху Львів-Ужгород. Туди пацієнтку доставили автомобілем швидкої.

Як уточнили на Facebook-сторінці обласного центру екстреної медичної допомоги, жінці поставили діагноз – мозковий інсульт.

Пацієнтку із гірського району Львівщини доправили до львівської лікарні вертольотомДСНС України

Пацієнтку із гірського району Львівщини доправили до львівської лікарні вертольотом

Це третя пацієнтка, яку транспортували на Львівщині за допомогою аеромедичної евакуації. Вперше пацієнта за допомогою вертольота авіамедичної служби доправили до лікарні у Львові 9 квітня. Транспортували 78-річну жінку із гострим порушенням мозкового кровообігу.

10 квітня на Львівщині ще одного пацієнта доправили до лікарні гелікоптером. Чоловіка транспортували до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги після аварії.

Що відомоПроєкт із аеромедичної евакуації охоплюватиме 7 західних областей: Львівську, Закарпатську, Волинську, Івано-Франківську, Рівненську, Чернівецьку та Тернопільську. Спеціальні медичні бригади та екіпажі вилітатимуть на виклики у екстрених випадках.Пріоритет у допомозі надаватимуть хворим із гострою затримкою кровообігу, розладами серцево-судинної системи та порушеннями мозкового кровообігу. А також людям з опіками понад 20% площі поверхні тіла, травмами хребта, пораненнями шиї, грудної клітки, черевної порожнини, переломами двох та більше кісток, черепно-мозковими травмами чи загальною гіпотермією.Також аеромедичну евакуацію будуть здійснювати у випадках масових уражень, стихійних лих та якщо пацієнти отримали травму внаслідок утоплення, падіння з висоти, сходження снігової лавини, зсуву ґрунту чи ДТП.Загалом в межах проєкту на Львівщині планують побудувати дев’ять вертолітних майданчиків. Їх побудують біля лікарень інтенсивного лікування.1 квітня на Львівщині здійснили навчальний політ та ознайомили працівників із умовами роботи у межах проєкту із аеромедичної евакуації.