Парасюк медитує над кріслом голови Львівської ОДА

logo


Нардеп Володимир Парасюк заявив, що не проти очолити Львівську ОДА.

Про це повідомляє Громадське.

Як заявив народний депутат Володимир Парасюк, інформацію про те, що він може очолити Львівську ОДА після відставки Олега Синютки поширювали у ЗМІ, однак до нього така пропозиція ще не надходила.

“Я теж читав, але я не можу зараз підтвердити чи спростувати. Я такої інформації просто не маю. Не знаю, хто запустив це в засоби масової інформації, але я б подумав. Це є певний обсяг роботи, який можна показати. Я думаю, що моя персона там була б значно ефективніша, ніж у Верховній Раді” – заявив Володимир Парасюк.

Зазначимо, у понеділок голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив про рішення піти з посади через перемогу Володимира Зеленського на виборах. Синютка розповів, що залишиться в політиці, але не висовуватиме свою кандидатуру на посаду міського голови Львова.

Львівська область стала єдиною, яка підтримала чинного президента Петра Порошенка на виборах. Він набрав 62,83% голосів виборців.

Нагадаємо, самовисуванець Володимир Парасюк в 2014 році переміг на виборах до Верховної Ради у 122 виборчому окрузі (Яворівщина та Жовківщина). У 2017 році за фактом побиття поліцейського на нього відкрили кримінальне провадження. А у березні 2017 року поліція Донецької області відкрила ще одне кримінальне провадження на Парасюка за цією ж статтею.

Додпамо, у грудні минулого року бізнесмен Ігор Коломойський заперечив факт наближеності нардепа Володимира Парасюка до його кола впливу.

У 2018 році Парасюк задекларував 1,1 млн грн доходу і 5,5 тис доларів готівки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.