Паркування без бар’єрів: у Львові на одному з майданчиків паркомісця для маломобільних людей підвищують до рівня хідника

logo


У Львові на майданчику ЛеоПарковки, що на вул. С.Бандери, облаштовують інклюзивні паркомісця. Так, за допомогою спеціальних пандусів паркомісця підвищують до рівня хідника. Це дасть можливість водію чи пасажиру на крісліколісному відразу з парковки безперешкодно перейти (переміститися) на тротуар. Про це розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Загалом таких паркувальних лотів для маломобільних людей на вул. С.Бандери буде п’ять.

«Працюємо над тим, аби паркомісця для людей з інвалідністю були максимально безпечні та комфортні. Шукаємо різні варіанти та рішення для їх покращення. Так, вперше у Львові, ми розпочали облаштування паркомісць для людей з інвалідністю за рахунок спільного використання частинипішохідної зони, прилеглої до парковки. Це рішення зовсім скоро буде реалізоване на вул. Бандери», – пояснили у ЛКП «Львівавтодор».

Роботи з облаштування інклюзивного паркувального простору на вул. С. Бандери розпочали минулої п’ятниці. Закінчити їх мають до кінця цього тижня.

Як нагадали в ЛКП «Львівавтодор», відповідно до оновлених державних будівельних норм, ширина зони для паркування автомобіля людини з інвалідністю повинна становити не менше 3,5 м. «У Львові не скрізь такаможливість є. Тому там, де можливо, паркомісця розширили, а де немає такої можливості – шукаємо інші рішення. Як, до прикладу, на вул. С.Бандери», – додали у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, на сьогодні ЛКП «Львівавтодор» є оператором 109 паркувального майданчика, серед яких і зони для туристичного транспорту на вул. Кривоноса та вул. Винниченка. Також двох стоянок – на вул. Торф’яній та просп. Червоної Калини. Весь перелік – на сайті на інтерактивній Google-мапі. До слова, на цихмайданчиках загалом є 2 506 паркомісць, з них для людей з інвалідністю – 258.

Читати далі

Monday February 12th, 2024

“Мама” Едіка з Вінницяоблводоканалу навчала працівників Львівської ОВА креативній комунікації у соцмережах

Monday February 12th, 2024

Стрілецький тир та стрільбище у Великих Грибовичах: нові деталі щодо будівництва майбутньогоспорткомплексу

Monday February 12th, 2024

У парку села Унятичі на Дрогобиччині видалять аварійні дерева

Monday February 12th, 2024

У Дрогобичі розпочали облаштування Алеї пам’яті

Monday February 12th, 2024

Львів без бар’єрів: із вулиці Сербської демонтують сіру мозаїку і постелять її на пл. Ринок

Monday February 12th, 2024

У Львові завтра 5вулиць Залізничного району будуть без водопостачання: перепідключатимуть водопровід

Sunday February 11th, 2024

У Дрогобицькій громаді перейменують ще п’ять вулиць: рішення комісії з питань дерусифікації

Sunday February 11th, 2024

У Дрогобицькій громаді покращили стан укриттів у деяких навчальних закладах

Sunday February 11th, 2024

Цього тижня Львів передав військовим техніку таобладнання на 10 млн гривень

Friday February 9th, 2024

Мешканці Львівської громади, які підпишуть контракт із десантно-штурмовими військами чи морською піхотою, отримають від міста 50 тис. грн