Партія “Духовна Україна” висунула свою кандидатку на голову Львівської ОТГ, – ВІДЕО

logo


Днями партія “Духовна Україна” публічно заявила про намір взяти участь у виборах голови Львівської ОТГ. Представили також кандидатку у мери Львова від політсили – Наталію ван Доеверен.

“Я прийняла рішення балотуватися на посаду голови Львівської об’єднаної територіальної громади. Мати, жінка, лікар з багаторічним досвідом, досвідом менеджменту та міжнародних комунікацій. Я не обіцятиму вам безкоштовний квиток за щастям і не лічитиму львівських вулиць, я хочу запропонувати вам справедливість: справедливі і прозорі правила гри і підходи до управління львівською ратушею. Я пройшла складний і тривалий шлях у боротьбі за правду і справедливість, я знаю їм ціну. Збережімо духовну столицю України разом!”, – звернулася політикиня до виборців у агітаційному ролику, передає 032.ua.

Наталія ван Доеверен, фото: http://spital.org.ua/

Наталія ван Доеверен, фото: http://spital.org.ua/

Наталія ван Доеверен відома насамперед як лікарка – акушерка-гінекологиня вищої кваліфікаційної категорії, докторка філософії та керівниця медичної частини Благодійного Фонду “Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького”. Із її анкети на сайті фонду відомо, що вона навчалася у Бродівській середній школі, Львівському державному медінституті, Українській академії державного управління при Президентові України та Медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Із 2017 року працює у благодійному фонді. Із травня 2011 по 2017 рік працювала у Львівській обласній клінічній лікарні, перед цим із 2008 року – у Львівській обласній державній адміністрації.

Окрім цього, із травня по листопад 2008 року була головною спеціалісткою Департаменту зовнішньоекономічного співробітництва у Міністерстві аграрної політики України. Ще раніше майже рік пропрацювала на  Міністерство регіонального розвитку та будівництва України. У 2004 – 2005 роках працювала при Головному управлінні охорони здоров’я Львівської ОДА, до цього – у Львівській обласній клінічній лікарні та Львівському регіональному перинатальному центрі.

Раніше Наталія ван Доеверен потрапила у скандал щодо хабарництва. У листопаді 2017 року її як заступницю головного лікаря обласної лікарні затримали начебто за хабар при свідках. Згодом один зі свідків заявив, що лікарка хабара не отримувала, а неправдиві свідчення вимагали від нього правоохоронці. Тривалий час вона вимагала від Львівської обласної прокуратури визнати її потерпілою у справі. Судді шість разів відмовляли Наталії ван Доеверен, але із сьомого разу таки вдалося отримати відповідну ухвалу, яку виніс 1 лютого 2019 року Галицький райсуд. Врешті львівська лікарка вирішила дійти зі своєю справою аж до Гааги.